Peníze

Nebankovní hypotéky často nahrazují běžné půjčky

Chcete si užít všechny výhody nebankovních hypoték? K dispozici jsou každému, a když říkáme každému, tak myslíme i na lidi se záznamem v registru dlužníků nebo na lidi s dluhy či dokonce exekucemi. Vždy se dá něco dělat, abychom si opět zajistili lepší zítřky, tak na to nezapomínejte a vyzkoušejte všechny možnosti. Za předběžný návrh nic neplatíte a není to závazné, zabere to jenom chvilku vašeho času.

Proč lidé upouští od klasických bankovních hypoték? Jistě každý chápe hned první zákonitost a tou je fakt, že jsou zbytečně složité na vyřizování. Do toho se nikdo nechce pouštět, jenomže něco jiného je to v případě nebankovní hypotéky hypoteka-bez-registru.net.

mladá žena, telefon v ruce

Ta je vyřízená velice snadno, nemusíte opustit pohodlí domova, stačí k tomu poskytnout pár fotografií nemovitosti a základní údaje. Všechno se dá stihnout za jeden den a další den můžete mít peníze na účtu. Konkrétně kompletní sumu. Může se jednat až o 70% z hodnoty vaší nemovitosti. Jako u každé jiné hypotéky i zde se ručí nemovitostí, za kterou získáte peníze. Doba splatnosti se může odvíjet od vaší schopnosti úvěr splácet. Může být nastavená třeba až na třicet let, pokud si to budete přát.

Díky ručení nemovitosti získáte velice nízkou úrokovou sazbu. Zároveň však nejste ničím vázáni, takže s penězi můžete naložit podle libosti. Můžete si nakoupit majetek, nové vybavení domácnosti, začít stavět, rekonstruovat, koupit byt, vyplatit se z dluhů nebo exekucí.

notebook, papír

A nyní jsme možná narazili na problém, jak je to v případě dluhů nebo exekucí? Půjčí mi i za tohoto předpokladu? Dobrá zpráva, ano, půjčku můžete získat i přesto, že máte dluhy nebo jiné finanční nesrovnalosti. Dokonce i v případě, že máte záznam v registru.

V podstatě se jedná o takovou „obyčejnou“ půjčku, která však má spoustu výhod. Navíc máte všechno vyřízené velice rychle a bez zbytečného dokládání tisíce listin a všelijakých dokumentů. Hned po vyřízení si už můžete užívat své peníze.

Mohlo by se vám také líbit...