Výrobky

Pískování mobilní či kabinové

Tryskání materiálu je výhodné v rychlosti práce a relativně nízké ceně. Můžeme jej rozdělit na mobilní či kabinové, přičemž každá má své výhody.

Pískování mobilní či kabinové

Práce v terénu

Obrábět materiály se dá všemi možnými způsoby, přičemž nás bude zajímat především opravování povrchu přes metodu tryskání. Ta dnes funguje opravdu dobře, protože můžeme takto snadno opracovat spousty výrobků za krátký čas a to tak, že jsou na ně tryskány abrazivní částice. Tuto činnost nemusíme provádět pouze jenom někde ve firmě, kde je dobré zázemí, ale klidně i někde v terénu, ovšem je k tomu zapotřebí speciální vybavení. Osvědčená je mobilní pískováčka, s kterou můžeme všemožně cestovat, kam je potřeba, akorát se musíte připravit na to, že takový stoj stojí dost peněz. Když si však vezmeme, že ji firmy používají hodně let, tak tato investice se jim vyplatí. Samozřejmě stroj je potřeba umět správně ovládat.

bílý písek

Při obrábění nám odletuji do prostoru částice, a proto musíme mít ochranný oblek, který nás před nimi kompletně chrání. Takto můžeme tryskat třeba potrubí, které vede nad zemí, abychom jej mohli znovu ošetřit.

Box

Tyto produkty jsou levnější, přičemž je můžeme nakoupit a pohodlně umístit do svojí firmy. Celý proces se odehrává uvnitř, a proto nám odpadá nutnost speciálního obleku a ochranných pomůcek. Tyto stoje mají často nutnost být napojeny na kompresor, který dodává dostatek stlačeného vzduchu, díky kterému právě mají abrazivní částice potřebnou energii. Velmi oblíbený je pískovací box s cyklónem, který seženete u tohoto prodejce za výhodnou cenu.

čistý kov

Konkrétně tento stoj se vyjadřuje parametry a širokým využitím, což vždy přijde vhod. Na webu jsou pěkně popsány i jeho parametry, kde se dozvíme spotřebu vzduchu a vše potřebné, abychom věděli, jako kompresor bude vhodný, přičemž měli bychom počítat s jistou rezervou. Celý stroj má masivní a odolnou konstrukci, což potvrzuje i fakt, že celé balení váží 150 kilo. Kdyby Vám nevyhovoval zrovna tento stroj, tak v nabídce je jich spousta dalších, takže si jistě vyberete.

Mohlo by se vám také líbit...