Nezařazené

Pokračování filmových hitů v roce 2018

Jak je patrné z diskuzí probíhajících na nejednom fóru zabývajícím se filmovou tvorbou, značná část fanoušků nebyla s díly, která byla v loňském roce uvedena na plátna kin, příliš spokojená. Výjimku představovaly snad jen záznamy živých koncertů, které se veskrze setkaly s kladným ohlasem, avšak svým zaměřením dokázaly přirozeně oslovit pouze minoritní část diváků. Budou některá z pokračování osvědčených filmových hitů, připravená pro tento rok, úspěšnější?
kino za oponou
Bad Boys for Life
Třetí pokračování Mizerů s osvědčenou dvojicí Will Smith a Martin Lawrence by mohlo být jednou z nadějných vlaštovek. Film měl být na plátna kin uveden již v únoru 2017, od té doby ale byla jeho premiéra několikrát odsunuta. Snad se tedy letos konečně dočkáme. Zápletku se producentům zatím daří úspěšně tajit.

Tomb Raider
Oblíbená diva z počítačových her je v podání Alicci Vikander od přírody sice méně obdařená, než její předchůdkyně, nicméně lze opět očekávat akcí překypující děj. Lara se na vlastní pěst protlouká životem jako poslíček, který si sotva vydělá na obživu, a nepříliš horlivá studentka. Nakonec vše hodí za hlavu a vydá se na poslední známé místo pobytu svého otce – mýtický ostrov, na kterém se nachází, jak jinak, bájná hrobka (v angličtině „tomb“).

Fifty Shades Freed
Pravděpodobně nejen něžnější část publika napjatě očekává třetí pokračování Padesáti odstínů. Manželský život Christiana a Anny komplikují Annin bývalý šéf Jack Hyde a Christianova ex-přítelkyně Elena. Dokáže se mladá manželská dvojice s jejich nástrahami vypořádat? A jak asi okoření jejich sexuální život?

Kill Bill 3
Quentin Tarantino přichází se třetím pokračováním kultovní série Kill Bill, ve kterém se vrací Nikki, dcera Vernity Green, aby vykonala pomstu na „krvavé nevěstě“ Beatrix Kiddo. Nepochybně se můžeme těšit na spoustu Tarantinovsky krvavých scén.
popcorn a medvídci
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
A abychom nezapomněli ani na nejmenší diváky, nesmíme opomenout ani Příšerózní dovolenou, na které si populární kreslená upíří rodinka užívá cesty na luxusní zaoceánské lodi, během které se Drákula zamiluje do její kapitánky, představující zkásonosné nebezpečí pro všechna strašidla na světě.

Mohlo by se vám také líbit...