Podnikání

Pozor na únik vody

Únik vody je nutné řešit opravdu ihned. Únik vody vám způsobí zbytečné ztráty vody a taky potom budete více platit na složenkách. Víte není to jen o tom, že únik vody je vždy zřejmý. Není to jen o tom, že únik vody je jen to, že vám vyteče pračka. Jsou i velmi horší věci. Například když vám protéká vana a vy o tom nevíte. A proč o tom vím? Protože se mi to stalo. Moc ráda jsem se koupala a lenošila ve vaně. Ovšem ani ve snu by mě nenapadlo, že mám prasklé potrubí a voda mi stékala pod podlahu. Nic netušíc jsem dělala jakoby nic. Nevěděla jsem o tom, ani by mě to nikdy nenapadlo. Mě že by tekla voda z vany? To si nemyslím.

Zbytečný únik vody se vám prodraží

Ovšem pak se mi začala vzdouvat podlaha. Sice mám v koupelně kachličky, ale potom dál mám plovoucí podlahu. Ovšem ale nevím, jak se tam voda mohla dostat. Únik vody zapříčinil to, že se mi poškodila podlaha. A poškození je jistě nezvratné. Musela jsem tedy zavolat vodoinstalatéra, aby mi pomohl. Ten objevil to, že jsem měla špatně namontovanou sprchovou hadici, a tudíž pomalu z ní byl únik vody. To jsem vůbec netušila. Sprchu mi instalatér tedy zpravil, ale pak jsem musela řešit podlahu. Nedalo se nic dělat, musela jsem koupit novou plovoučku. Takže jsem zase musela zaplatit víc peněz, než jsem měla v plánu.

Děti vodu milují

Byla jsem ráda, že jsem i něco naspořila na horší časy a teď je musím dát pryč, že mi unikala voda. A to není jen o tom, že jsem platila novou podlahu a instalatéra. Musela jsem taky zaplatit více na složence za vodu. Takže tady máte názorný příklad, že nic není jen tak a občas je opravdu vhodné všechno zkontrolovat, jestli všechno správně sedí a jestli je všechno na svém místě. Víte, i zdánlivě skvělé věci se můžou časem pokazit. A únik vody není jen tak. Muže natéct někam, kde způsobí opravdu velkou paseku. Třeba do elektřiny. To by byla pohroma. Zajímají vás úniky vody? Podívejte se na náš web a zavolejte v případě úniku vody.

Mohlo by se vám také líbit...