Podnikání

Hledání zubaře

Myslím si, že každý člověk by měl chodit pravidelně k zubaři. A to nejlépe ve svém městě, jenom že jak jsem se dozvěděla, tak poslední roky je zubař opravdu nedostatečný. Zubařů je opravdu hodně málo, i když jsem slyšela šéfa zubařské komory, tak říkal, že prý zubařů je úplně dostatek. Jenomže já si tohle vůbec nemyslím, protože podle mého názoru je to pravda, že zubařů je opravdu nedostatek. Protože si pamatuji, když jsem hledala svého nového zubaře, protože s tím starým zubařem jsem se nějak nepohodla, takže jsem si chtěla najít jiného zubaře. Zjistila jsem, že u nás v okolí je celkem devět zubařů. Jenomže bohužel ani jeden nenabírá nové pacienty. Hodně mě to naštvalo. Tak jsem si řekla, že zkusím jiné město. Bohužel tam jsem taky nepochodila. Byla jsem nešťastná a zároveň naštvaná, že nemohu najít žádné u zubaře.

Už mám důvod k úsměvu.

Naštěstí asi po třech letech jsme se stěhovali do Prahy. Stěhovala jsem se do Prahy kvůli jiné práci, kde bych měla lepší pozici a taky peníze. Hledala jsem tady zubního lékaře z Prahy. A pražských zubařů v Praze 10 jsem tady objevila opravdu mnoho. Bylo jich tady v Praze 10 víc než dost. Tak se jednou pražskému zubaři zavolala, jestli nenabírá nové pacienty.

Konečně mám zubaře.

Ale bohužel takhle to dopadlo s dalšími třemi zubními ordinacemi z Prahy 10. Až tak po čtvrté se mi podařilo najít zubního lékaře z Prahy 10. Jsem ráda, že konečně pražského zubaře mám, protože nevím, jak bych se jinak starala o své zuby. To zuby mám naštěstí je v pořádku a mám zuby zdravé. Jenomže si chci nechat vybělit zuby, takže k tomu potřebuji samozřejmě pražského zubaře, Přesně takového, kterého potřebuji. A vy, když jste hledali nějakého svého zubaře, tak jste taky měli nějaké problémy nebo jste našli zubaře ihned? Víte, je opravdu mnoho důvodů, proč nejsou zubaři, proč jich je málo. Jsem ale ráda, že hledání je za mnou.

Mohlo by se vám také líbit...