Výrobky

Nebojte se vlastního podnikání

Být každý den v zaměstnání, kde jen rutinně vykonáváte stejnou činnost nebylo nic pro vás. Netěšili jste se ráno do práce a nebavilo vás prostředí, které nepředstavuje žádnou výzvu. Jen jste vykonávali určené úkoly bez možnosti projevit vlastní kreativitu a uplatnit své nápady. Až jste jednoho dne řekli dost. Ze zaměstnání jste odešli a začali provozovat svůj e-shop. Zjistili jste, že je jen otázkou chvíle, než připravenou platformu naplníte vlastními produkty. Vše bylo hotové během pár týdnů. Co však trvalo mnohem déle je první přijatá objednávka. Udělala vám velkou radost a mysleli jste si, že nadále se bude tempo objednávek zvyšovat. Bohužel se tak nestalo. Jen čekáte a čekáte.

poznámkový blok, pc a mobil.jpg

Najdou vás vaši zákazníci?

Zkusili jste si do prohlížeče zadat název některého zboží, které je u vás k prodeji? Na které pozici se zobrazí adresa vašich internetových stránek? Že ji ani nemůžete najít bez překontrolování druhé nebo dokonce třetí stránky v seznamu zobrazených výsledků? Tady máte viníka vzniklé situace. Zákazníci nebudou trávit mnoho času tím, aby procházeli každý obchod jednotlivě. Porovnají si ceny jen v prvních několika zveřejněných. Pokud nebudete mezi nimi, můžete se rozloučit s vyšší návštěvností a tím i se zajímavými zisky. Ale nezoufejte. SEO agentura Praha má řešení i pro vás. Objednejte si kompletní správu vašich internetových stránek a my se o vás budeme starat každý měsíc. Nejprve se zaměříme na obsah vašich stránek a poté na účelnou a pravidelnou propagaci. Každý měsíc obdržíte podrobný report o tom, jak roste návštěvnost vašich stránek.

vyhledávání na netu.jpg

Když roste návštěvnost internetových stránek, rostou i zisky jeho provozovatele. Další týden nebudete mít jen jednu objednávku, ale třeba hned desítky. A co teprve za několik týdnů? Objednejte si naše služby co nejdříve, již brzy se zařadíte mezi nejvíce navštěvované e-shopy!

Mohlo by se vám také líbit...