Nezařazené

Někdy je důležité mrknout na internet

Kdo by to byl řekl, že pokud sháním půjčku, nepůjdu do banky, ale na internet? Samozřejmě, ještě před několika lety by si to člověk nedokázal ani představit. Například v roce 2000 byl internet ještě více či méně nedosažitelný nástroj pro masy, který se sice hojně využíval, ale nikoliv pro marketingové a finanční účely. Kdo by to byl řekl, že za ideální půjčkou půjdu jednou na internet. Sehnat si takovou ideální půjčku nemusí ale být vůbec těžké, stačí jenom správně hledat a pozorně se dívat.
předání pytlíku peněz
Dobrá půjčka musí především být:
A)      Od dobré společnosti
Ano, existují banky, které i v dnešní době půjčí zadluženým a maminkám na mateřské. Ale přiznejme si to. Pokud čtete tento článek, pravděpodobně nebudete úplně bezvadný adept na bankovní půjčku. Dobrou společnost najdeme jednoduše. Má nějaké renomé, má za sebou spoustu zákazníků, nebojí se kritických komentářů a je na ni dohlíženo centrální bankou. A víc není ani třeba.
 
B)      S dobrými podmínkami
Pokud vám nějaká společnost nabízí předčasné splacení půjčky, snížení či zvýšení splátek dle libosti, co nejdelší dobu splácení a smlouva neobsahuje žádné smluvní pokuty, je to naprostý ideál. Takovou půjčku byste měli uchopit oběma rukama a nepustit, protože těch je jako šafránu.
 ruka nad smlouvou
C)      Bez rizika
Ano, některé společnosti jdou za ziskem. A některé jdou za ziskem, který jim nepřísluší. Například pro občany ve finanční tíži je hodně jednoduché spadnout do spárů lichvy, ani si to nemusí uvědomit. Často se tak najdou v situaci, kdy po nich společnost chce velké úroky z prodlení, úroky nepojmenované, které si daná společnost vymyslela a ještě k tomu všemu chce zaplatit svého právníka. A jakmile k vám dojde nějaký pán sepsat majetek, tak víte, že je zle.
 
Někdy je těžké vyznat se v té „změti“ nejrůznějších propastí a pravidel. Nikdy byste však neměli polevit na obezřetnosti.
 

Mohlo by se vám také líbit...