Internet

Víte, kam si zajít pro peníze?

Když nutně potřebujete peníze a nikdo vám nechce dát půjčku, můžete se snadno ocitnout v opravdu nemilé situaci. Co teď? Jak splatíte své finanční závazky? Za co koupíte nový automobil? Čím zaplatíte svým dodavatelům?
V první řadě byste si měli odpovědět na otázku, proč vám peníze nikdo nechce půjčit. Je problém váš záznam v registru? Nedostatečné příjmy? Anebo snad váš nízký věk?

útok

Ať už je to jakkoli, je potřeba počítat s tím, že v klasickém bankovním domě s žádnými argumenty nepochodíte. Banky mají svá striktní pravidla, kterým buď vyhovíte nebo nikoli. A jakmile se ocitnete v kolonce „rizikový klient“, tak na bankovní hypotéku můžete automaticky zapomenout.

Nebankovní společnosti mají svá vlastní pravidla
V nebankovní společnosti to ovšem chodí jinak. Nebankovní společnosti se vyznačují individuálním přístupem a ochotou ušít vám půjčku na míru vašim potřebám. Tyto společnosti se naopak budou o vaše argumenty a možnosti splácení maximálně zajímat, aby našly společné řešení, které bude oběma stranám maximálně vyhovovat.

Dokažte, že jste schopni splácet!
Takže pokud budete schopni splácet částku, kterou si chcete půjčit, a to z libovolných zdrojů, pak ani záznam v registru či nižší příjmy vadit nemusí. To platí především u podnikatelů, kteří své příjmy vykazují prostřednictvím daňového přiznání, neboť je jasné, že daňové přiznání neodráží všechny skutečnosti a není možné do něj úplně vše zahrnout.

banka

Z toho tedy jasně plyne, že i když vás v bance odmítnou, tak u nebankovní společnosti si můžete bez nejmenších obtíží sjednat nebankovní hypotéku bez registru anebo nebankovní hypotéku bez dokládání příjmu. Stačí, když budete mít dostatečný příjem na hrazení svých závazků, které z takového úvěru vyplývají, a když se zároveň za tento úvěr zaručíte nemovitostí v hodnotě odpovídající výši částky, o jakou máte zájem.

Mohlo by se vám také líbit...