Výrobky

Kdy dát přednost francouzské přikrývce pro dva

Když se dva milující partneři sblíží natolik, že jim vyhovuje i nocleh pod jednou peřinou, je to úžasný zážitek. Jejich vzájemná blízkost je v této chvíli zesílena samotnou relaxační polohou a příjemnou přikrývkou, a mohou se tím pádem navzájem lépe sdílet, aniž by jim ve vzájemných intimnostech cokoli překáželo.

milenci pod přikrývkou

Spát pod společnou přikrývkou vůbec nemusí být o kompromisech, komu bude patřit větší díl, a kdo se naopak uskromní, milující se partneři se obvykle shodnou téměř ve všem a toto vůbec neřeší. Pro ně je ze všeho nejdůležitější, že se mohou jeden druhého dotýkat, a že také mohou kdykoli, a to velmi snadno a rychle, začít milostné hrátky. Velká přikrývka k milování nepřekáží a je to rozhodně lepší volba, než přikrývky dvě. Můžete ji také pro změkčení a vylepšení sexuální polohy vložit pod sebe a tím ještě více zesílit průběh vášnivé noci.

Mimochodem, víte, že největší hladina hormonů, které umocňují sexuální akt, je naopak v ranních hodinách mezi osmou a desátou hodinou? Využijte toho, pokud můžete, večer běžte raději spát a užívejte si sexu ráno.

chodidlo pod dekou

Pro dva nebo pro jednoho?

Lidé, žijící v single, anebo ti, co je partner opustil, mohou francouzskou přikrývku 200 x 220 levnaprosteradla.cz využít samostatně. Má to své výhody, zejména v tom, že je deka dostatečně velká na to, abyste se mohli v posteli převalovat a otáčet, aniž byste přišli o nějaké pohodlí. Nevýhodou užších přikrývek je totiž to, že se mnohdy při otáčení část těla ocitne mimo přikrytou oblast, a chladný vzduch vás pak v noci vzbudí. S velkou přikrývací plochou to v podstatě nehrozí, tam se stěží stane něco podobného. Spát na velké posteli v single je neobyčejně pohodlné a zároveň romantické a vzrušující.

Velkou přikrývku ocení i majitelé domácích zvířat, hlavně psů a koček, které občas ke svému člověčímu příteli přiskočí a spí v jeho blízkosti. Pokud vám jejich přítomnost nevadí, a vaše lůžko je dostatečně velké, tedy alespoň jako rozměry přikrývky, pak se tu pohodlně vyspíte všichni.

Mohlo by se vám také líbit...