Dům a zahrada

Bydlení které má šmrnc, ale i osobnost

Stěhování do nového bytu je zkrátka změna, kterou možná potřebujete. Nový byt si totiž můžete zařídit tak, abyste se zde cítili skutečně doma, a přitom vykročili do života způsobem, o jakém jste do teď snili. Pokud nemáte oko na detail, můžete oslovit firmu, která navrhuje bytový design Bydesign.cz. Vše si pak navrhněte tak, aby to bylo co nejpohodlnější a nejpozitivnější právě pro vás.

stylová kuchyně

Nebaví vás uklízet?

Patříte-li k lidem, které úklid vyloženě nudí, nebo na něj nemají čas, musíte tomu přizpůsobit i svoje bydlení. A to tak, aby se v bytě nacházelo minimum lapačů prachu, a celkově byl byt minimalistický, což vám úklid usnadní. Máte-li mnoho věcí, nejprve je protřiďte, a rozmyslete si, co doopravdy potřebujete, a co nikoliv. Podle toho se pak zařiďte. Pro usnadnění je dobré do bytu nainstalovat myčku na nádobí, která za vás udělá spoustu práce, dále pak také pračku i sušičku, abyste nemuseli prádlo věšet, a nebojte se ani spotřebičů, jako je například robotický vysavač.

Co vy a barvy?

Jaká je vaše oblíbená barva? Někteří lidé se bojí, aby jejich byt nebyl příliš nudný, až to s barvami vyloženě přeženou. Chcete-li do interiéru vnést některou jasnější barvu, je dobré vsadit na jednu, a zbytek tónovat v neutrálnějších barvách. Nebude to nudné, jelikož vámi zvolená barva krásně vynikne, a zároveň váš byt nebude připomínat cirkusového šapitó.

obývací pokoj

Pohodlí především

Při výběru sedacího nábytku se nesoustřeďte pouze na styl, ale také na pohodlí. Nechcete-li trávit večery u televize ve vzpřímené poloze, je dobré vyzkoušet si každou pohovku i křeslo osobně. Stejně tak to platí u postele a matrace.

Za kvalitu se vyplatí připlatit

Možná si říkáte, že některý nábytek je příliš drahý, když se za stejnou cenu dá sehnat jiný, a stále stylový. Myslete však na to, že nekvalitní nábytek se může časem začít loupat, nebo jinak rozpadat, což nepůsobí dobře, ale lacině.

Mohlo by se vám také líbit...