Životní styl

Léto a sluníčko už volá – připravte se!


Kdo by se netěšil na krásné letní dny, plné teplého počasí, svítícího sluníčka a k tomu třeba úžasných drinků, které si můžeme klidně připravit i doma. Ledové osvěžení totiž také k horkým letním dnům zaručeně patří. Ovšem také nesmíme zapomínat na příjemně ledovou vodu, kterou se díky vlastnímu bazénu u našeho domu můžeme ovlažit.

Podobá se obyčejnému, ale je neobyčejný

I. Tento produkt je totiž výjimečný a používá se jedině pro speciální účely, ke kterým je vytvořený. Jedná se o bazénový vysavač.
II. Pokud máte vlastní bazén, pak jistě víte, že se občas musíte zbavit nějakých těch nečistot, které jsou uvnitř. U venkovních typů jde především o napadané listí, klacíky, kousky trávy, písku nebo mrtvého hmyzu, které se dostanou až na dno. Ovšem to není všechno. Tento neobyčejný nástroj nám však čistí i povrch a celé prostory od řas a dalších mikrobů. Udržuje tak lepší kvalitu vody. Používá se i v interiérových typech, protože čistí stěny a také odstraňuje povlak, který se právě na dně nebo po stěnách tvoří. U těch venkovních jde především o udržování čistoty kvůli přírodnímu znečištění.
III. Ruční nebo samochodné, to jsou dva základní typy, se kterými se můžete setkat. Oba dva druhy si pokaždé spolehlivě a přesně poradí se všemi usazeninami, které se vám ve vodě, ať už na stěnách nebo právě na dně, kde se formou usazenin mohou tvořit.

Koupací sezóna může začít!

Nechcete si špinit každý den ruce? Tak si pořiďte takový typ, který to za vás vyřeší!

Mezi nejlepší produkty jistě patří automatický typ, o který se vlastně nemusíte vůbec starat, a všechno vykoná za vás. Tyto druhy jsou samozřejmě určeny pro všechny typy bazénů, takže se hodí jak do kulatého tak i do hranatého, ať je máte venku, tedy do venkovního typu nadzemního či zabudovaného v zemi nebo také do interiéru. Od nás s dopravou zdarma!

Mohlo by se vám také líbit...