Dům a zahrada

Mobilheim

Dneska si rozebereme jednu nabídku na koupi mobilheimu. Mobilheim se jmenuje Willerby Granada https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-251/. Rozměry mobilheimu jsou 11 m x 3, 7 m. Je použitý předcházejícím majitelem a nachází se aktuálně v Hradci Králové. Mobilheim stojí 399 000 korun. Když přijdeme blíže k mobil heimu, uvidíme velký mobilheim s bílou pruhovanou fasádou.

Jako první místnost po vstupu do mobilheimu (mobilního domku) můžeme vidět obývací pokoj, který je staromódně zařízený, což ale vůbec nevadí. V obývacím pokoji je jedna sedačka a dvě křesla, která jsou v béžovo-žluté barvě. V obývacím pokoji jsou také dvě okna a k nim staromódní závěsy ve tmavě oranžové barvě.

Lapač snů doplněk

Dále v obývacím pokoji můžeme najít jídelní prostorný stůl s dvěma židličkami a na stole je položené nádobí. Další součástí mobilheimu je kuchyně, která je také zařízená docela staromódně, ale ne až tak moc. Plocha na odkládání věcí a nádobí je celá z mramoru. Šuplíky, které jsou ze dřeva, jsou docela prostorné a jsou v nich naskládané různé věci. Před dřezem jsou světle červené závěsy. Vybavení kuchyně působí sice trochu staromódně, ale vypadá zároveň velmi originálně a elegantně.

victorian house

Další místností je ložnice, ve které jsou dvě postele (pro každého člověka jedna). Další místností je koupelna se sprchovým koutem. Je zde i jedno umyvadlo. Další věcí zde v mobil heimu je jedna toaleta (prostorná). Další místností je další ložnice s nádhernou manželskou postelí. Nad postelí jsou úložné prostory k uložení věcí jako jsou třeba knížky, hodinky, šperky nebo peníze (cokoliv, na co si pomyslíte). Šuplíky jsou z dřevěného materiálu, který vypadá velice elegantně. V ložnici jsou i skříně, které jsou dřevěné (na uložení oblečení a módních doplňků)…

Takže pokud váháte stále nad koupí tohoto mobilheimu, určitě neváhejte a zakupte si ho.

Mohlo by se vám také líbit...