Dům a zahrada

Zahrada

Pokud by Vám nevadilo, věnovat část svého času činnosti jako je starání se a udržování zahrady a netrpíte odporem k práci, určitě by pro Vás měla být jasná volba koupit si domeček či nějaké bydlení ke kterému patří i zahrada.
 domek na zahradě
1)      Jednou z největších výhod toho, když vlastníte zahradu je, možnost vlastního pěstování. Můžete si zasít vše, na co máte chuť a co Vás napadne. Hlavní plus je na tom, že je to Vaše vlastní, tudíž pokud nebudete používat žádné postřiky, chemii, budete mít Vaše produkty 100% bio, to mohou ocenit naprosto všichni, obzvláště třeba matky s dětmi, které ví, co svému dítěti dávají a mají jistotu, že je to zdravé a poctivě vypěstované.
 
2)      Pokud máte nebo se v budoucnu chystáte pořídit si děti, určitě budou mnohem šťastnější, když se budou moci proběhnout po hezké zahradě, než být zavřené někde mezi čtyřmi zdmi a ven se dostat jen do města. Když budete mít zahradu, budete mít taky mnohem více prostoru, tvořit s vlastními dětmi například zahradní domečky. Buďme upřímní, kdo z nás po tom v dětství netoužil.
 
3)      Pokud nejste zastánci mít psa v domě/ bytě a po psovi toužíte, určitě je to další důvod, proč se pro zahradu rozhodnout. Váš pes bude určitě také o mnoho šťastnější, když bude mít kus vlastního teritoria, kde se bude moci bez omezení proběhnout.
 truhlík zeleniny
4)      Rodinné oslavy, či pořádání sešlostí s kamarády k životu prostě patří. Například taková letní grilovačka na Vaší zahradě v rodinném kruhu má rozhodně něco do sebe, to se bude samozřejmě pořádat lépe s prostorem na Vaší zahradě.
 
5)      Pokud máte zahradu, znamená to, že máte i větší pozemek. To může být určitá jistota do budoucna. Pokud Vám jednoho dne děti odrostou, budete mít možnost Vaše bydlení popřípadě rozšířit, kdyby Vaše děti nechtěly “odletět z hnízda” a zůstaly doma i se svojí rodinou.
 
6)      Mít zahradu znamená také, mít více prostoru a to lze využít například v létě, bude horko a bazén za Vaším domem určitě uvítá ne jeden člen rodiny.

Mohlo by se vám také líbit...