Výrobky

Administrativní využití


V každé firmě se posílají nějaké dopisy. Ještě pořád existuje pošta, která vám je předá přesně tomu, komu mají být doručené. Některé to překvapí, protože už mnoho lidí využívá spíše poštu elektronickou, takže se všechno děje přes internet a častěji přes počítač než přes klasickou starou a dobrou poštu, ale jiní vědí, že je neustále zapotřebí posílat dopisy a různé obálky, které často ukrývají mnoho různých předmětů. Jenomže nikdy se nedozvíte, jaký je jejich obsah, nebo ano?

červená obálka

Nafoukne se, ale neroztrhne

Výhody oproti jiným materiálům? Jedním slovem velké! Plastová obálka má mnoho využití. Můžete ji použít každý den v administrativě, posílat různé dokumenty, nebo jednoduše posílat věci, které se do běžné obálky nevejdou, a museli byste je dávat do krabice, která je neskladná a často o mnoho větší než potřebujeme.
vyskládané obálky

Umění tohoto řemesla je vzácné

Každý máme něco svého a každý jsme také jinak šikovní. Některé ženy si doma přivydělávají prodejem šperků vytvářených různými metodami, jiné barví trička batikou nebo je samy šijí. Vyrábějí se dokonce různé druhy ozdob do vlasů nebo i kabelek či třeba papučí. Pokud umíte také nějaké vzácné řemeslo, jistě k tomu potřebujete také materiál na posílání svých výrobků ostatním lidem, kteří si je objednají. Můžete klidně velice pohodlně využít tuto plastovou obálku. Je malá, skromná, přesto se do ní všechno vejde. Existují různé velikosti, takže můžete vybírat podle toho, které se vám nejvíce hodí. Všechno se do nich vejde.

1. Vnitřní strana je černá, to proto, aby vám nikdo nekoukal na daný obsah, takže se nemusíte bát, že by vám jej někdo obkoukával.
2. Plast je výhodnou surovinou, která je zde použita. Balíček je totiž lehčí, což znamená, že nebudete muset platit ani tolik peněz za dopravu.
3. Přizpůsobí se! Pryč s neoblomnými a těžkými krabicemi. Tyto balíčky budou skladné, a přesto se do nich všechno vejde.
Můžete objednávat jakékoliv množství. Nemusí to být jednorázová velká nabídka. Klidně stačí po pár kusech, u nás je to možné.

Mohlo by se vám také líbit...